توضیحات

قبل از خرید این محصول چه چیز هایی راباید در مورد سوئیچ POE33016PFB بدانیم؟

 

سوئیچ 16 پورت ONV-POE33016PFB


مشخصات اجمالی

تعداد پورت: 16

نرخ انتقال: 10/100 مگابیت بر ثانیه

عملکرد: POE حالت ارتباطی: فول دوبلکس و نیمه دوبلکس

صدور گواهینامه: CE RoHS FCC

ظرفیت سوئیچ: 48 گرم

نام تجاری: ONV

شماره مدل: ONV-POE33016PFB

محل مبدا: گوانگدونگ

، چین ولتاژ ورودی: AC 100 ~ 240 ولت ،

50/60 هرتز استاندارد PoE: IEEE802.3 Af/at

 فاصله شبکه: 100 متر

روش انتقال: store and front

دمای کارکرد: -20 درجه ~ 55 درجه سانتی گراد

سافتی: علامت CE ،

تجاری ضمانتنامه: 1 سال

پورت های PoE: 1-16 پورت پشتیبانی PoE

نوع اتصال: 10/100/1000M پورت مس RJ-45

قابلیت ارائه قابلیت ارائه 50000 قطعه/قطعه در ماه

اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

Model
ONV-IPS33016PF
ONV-IPS33016PF-at
Interface Characteristics
Fixed Port
16*10/100/1000Base-T PoE ports (Data/Power)

2*100/1000Base-X uplink SFP slot ports(Data)
Ethernet Port
10/100/1000Base-T,Auto-sensing,Full/half duplex MDI/MDI-X self-adaption
Twisted Pair Transmission

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 meter) 


100BASE-TX: Cat5 or later UTP(≤100 meter) 

1000BASE-T: Cat5e or later UTP(≤100 meter)
Optical Cable

Multi mode: 850nm 0 ~ 550M,single mode: 1310nm 0 ~ 40KM, 

 
1550nm 0 ~ 120KM.
SFP Slot Port

Gigabit SFP optical fiber interface, default matching optical modules

 
(optional order single-mode / multi-mode, single fiber / dual fiber optical
 
module. LC)
Chip Parameter
Network Protocol

IEEE802.3 10BASE-T;  IEEE802.3i 10Base-T;

IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-TX

IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x

Forwarding Mode
Store and Forward(Full Wire Speed)
Switching Capacity
48Gbps 
Forwarding Rate@64byte
26.78Mpps
MAC
8K
Buffer Memory
4M
LED Indicator

Power:PWR(yellow), system :SYS(yellow), network ;Link/Act(yellow), 

 
POE: PoE (green), ,Fiber port: L/A(green)
Reset Switch
Yes, One-button factory reset
PoE & Power 
PoE Port
Port 1 to Port 16 IEEE802.3af/at @ POE
Power Supply Pin
Default: 1/2 (+), 3/6 (-)
Max Power Per Port
30W; IEEE802.3af/at
Total PWR / Input Voltage
250W (AC100-240V)
400W (AC100-240V)
Power Consumption
Standby:<18W;Full load:<240W
Standby:<22W;Full load:<400W
Power Supply
Built-in power supply, AC 100~240V 50-60Hz 5.0A
Built-in power supply, AC 100~240V 50-60Hz 6.6A
Physical Parameter
Operation TEMP / Humidity
-20~+55°C;5%~90% RH Non condensing
Storage TEMP / Humidity
-40~+75°C;5%~95% RH Non condensing
Dimension (L*W*H)
270.5*181*44.5mm
Net /Gross Weight
<1.7kg / <2.2kg
<1.7kg / <2.2kg
Installation
Desktop, 19 inch 1U cabinet
Certification & Warranty
Lightning protection

Lightning protection: 4KV 8/20us; Protection level: IP30

 

Certification
CCC;CE mark, commercial; CE/LVD EN60950;FCC Part 15 Class B; RoHS;
Warranty
3 years , lifelong maintenance.
امتیاز نهایی: 0
بر اساس 0 دیدگاه
  • 0 نفر
  • 0 نفر
  • 0 نفر
  • 0 نفر
  • 0 نفر

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.