ردیاب خودروردیاب خودرو

کاربرد ها

پیدا کردن ماشین دزدیده شده؛ ردیابی اعضای خانواده؛

نصب

امکان نصب بر روی خودرو و موتور سیکلت وجود دارد. نصب هر ردیاب با دیگری متفاوت است. اما در کل مانند نصب دزدگیر بر روی ماشین میباشد. اگر کمی بات برق ماشین آشنایی داشته باشید، به کمک نقشه نصب ارسال شده به همراه ردیاب، به راحتی میتوانید به نصب آن بپردازید. اما امکان سپردن نصب به یک نصاب حرفه ای دزد گیر نیز وجود دارد. هم چنین این نکته مهم را در نظر بگیرید که ردیاب باید در محلی غیر قابل دسترس و در خارج از دیدرس عموم نصب شود.

کارکرد

این محصولات از دو تکنولوژی اصلی بهره میبرند؛ GPS و سیمکارت. دستگاه به کمک GPS طول و عرض جغرافیایی سوژه را میابد و به کمک سیمکارت این اطلاعات را به صاحب خود ارسال میکند. قدرت ردیابی و عملکرد دستگاه نه به نوع سیمکارت بلکه به نوع آنتن دهی اپراتور مورد استفاده در محل بستگی دارد.

ردیاب خودرو از دو نوع ردیابی بهره میبرد: آنلاین و آفلاین. ردیابی آفلاین هزینه در بر ندارد اما ردیابی آنلاین با اندک هزینه ماهیانه همراه است.البته باید این را در نظر گرفت که دقت ردیابی آنلاین بسیار بیشتر است.

این محصولات با امکانات اضافی جالبی نیز همراه میباشند که از جمله آن ها میتوان به : شنود مکالمات داخل خودرو(که متاسفانه در ایران غیر قانونی میباشد)، باز و بسته کردن درب خودرو از راه دورو نیز خاموش کردن خودرو از راه دور اشاره کرد.

این محصولات در زمان های مختلف به صاحب خودرو پیام های مختلفی ارسال میکنند که عبارت است از :

1 ) بازشدن در خودرو

2 ) روشن شدن خودرو

3 ) حرکت خودرو

4 ) آژیر کشیدن خودرو

5 ) حرکت با سرعت غیرمجاز

6 ) ورود و خروج به محدوده های خاص

7 ) تصادف

8 ) جدا شدن ردیاب از ماشین

9 ) ورود خودرو به منطقه کور و بدون سیگنال GPS

اینستاگرام ما را برای اطلاع از آخرین اخبار و قیمت ها دنبال کنید